Nowy obiekt Domu Żeglarza

Otoczenie:

Nowy obiekt Domu Żeglarza - budynek 2, to obiekt którego położenie nie może być bardziej atrakcyjne - nad samą Zatoką Pucką obok Portu Rybackiego, w granicach Nadmorskiego Parku Krajobrazowego i Europejskiej Sieci Ekologicznej Obszarów Chronionych Natura 2000. 

W bezpośrednim sąsiedztwie hotelu znajduje się popularna promenada ze ścieżką rowerową, plaża miejska, kąpielisko strzeżone, boiska do gry w piłkę plażową, urokliwe, spacerowe molo oraz ciekawe szlaki turystyczne. 

Ta wyjątkowa lokalizacja czyni obiekt najlepszym wyborem na krótki pobyt biznesowy, dłuższy rodzinny wypoczynek, czy też obozy sportowe - nie tylko dla żeglarzy.

Pokoje:

Budynek stanowi bazę noclegową Harcerskiego Ośrodka Morskiego.

Znajduje się w nim 30 dwuosobowych, klimatyzowanych pokoi z bezpłatnym dostępem do Wi-Fi, a parter jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

 To konstrukcja modułowa i pasywna, czyli niezwykle energooszczędna. Powstał w ekspresowym tempie. Montaż domu z przygotowanych wcześniej modułów rozpoczął się 23 maja 2017r., a 25 maja 2017r. na terenie ośrodka stał już trójkondygnacyjny budynek. Ośrodek wyposażony jest w nowoczesny system grzewczy z zastosowaniem pomp ciepła i kolektorów słonecznych.

Pokoje posiadają pełen węzeł sanitarny oraz telewizor

Przydatne informacje:

- Internet
Bezpłatne Wi-Fi jest dostępne na terenie całego hotelu.

- Doba hotelowa

Zameldowanie od godziny godz. 15.00
Wymeldowanie do godz. 10.00

Odwiedziny możliwe od godziny 8:00 do 22:00
Karty od pokoi należy zdawać  bezpośrednio do recepcji.

- Całodobowa recepcja

- Możliwość płatności kartą

- Dzieci do lat 3 z rodzicami w pokoju nocleg bezpłatny

- Stołówka

Znajduje się na terenie Harcerskiego Ośrodka Morskiego serwująca pyszne domowe obiady w przystępnej cenie – możliwość zamówienia pełnego wyżywienia.

- Parking
Wjazd na parking znajduje się od ulicy Żeglarzy. Parking jest dodatkowo płatny 5 zł za dobę dla gości hotelowych, pozostali pierwsza godzina 5zł, każda kolejna 2zł.

- Polityka "bez dymu"
Hotel prowadzi politykę całkowitego zakazu palenia papierosów na terenie hotelu.

- Zwierzęta
Za zgodą obsługi hotelu, koszt pobytu zwierzęcia w Domu Żeglarza wynosi 20 zł za dobę, powyżej 3 dni 10zł za dobę, należy mieć aktualną książeczkę szczepień lub inny dokument potwierdzający stan zdrowia zwierzęcia.

- Komunikacja:

Dworzec Puck (1,0 km)
Dworzec autobusowy Puck (1,0 km)
Dworzec Gdynia (30,9 km)
Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy (45,2 km)

 

Warte poznania

Cytaty

"Trzeba umieć przeżywac ciszę i sztormy. Żeglowanie to rodzaj filozofii."

Andrzej Urbańczyk

Pogoda

PUCK Pogoda

Polecamy

 • Regaty

  Regaty

 • HOM Puck

  Galeria zdjęć HOM Puck

 • ______________________________

  Wszystkie informacje zawarte na stronie internetowej Harcerskiego Ośrodka Morskiego, w tym w szczególności cenniki, oferty, oferty specjalne mają charakter ogólnej informacji handlowej, mającej przybliżyć Usługobiorcy działalność Harcerskiego Ośrodka Morskiego. Informacje te nie mogą być traktowane jako oferta w rozumieniu art. 66 § 1 polskiego Kodeksu cywilnego i jako takie nie są wiążące dla HOM Puck ZHP. Stanowią one jedynie zaproszenie do rokowań w rozumieniu art. 71 polskiego Kodeksu cywilnego.

  ______________________________

 • Baza wiedzy o żeglarstwie
 • Żeglarz jachtowy
 • Żeglarz jachtowy
 • Żeglarz jachtowy
 • Żeglarz jachtowy
 • Żeglarz jachtowy