Nowy obiekt Domu Żeglarza

Otoczenie:

Nowy obiekt Domu Żeglarza - budynek 2, to obiekt którego położenie nie może być bardziej atrakcyjne - nad samą Zatoką Pucką obok Portu Rybackiego, w granicach Nadmorskiego Parku Krajobrazowego i Europejskiej Sieci Ekologicznej Obszarów Chronionych Natura 2000. 

W bezpośrednim sąsiedztwie hotelu znajduje się popularna promenada ze ścieżką rowerową, plaża miejska, kąpielisko strzeżone, boiska do gry w piłkę plażową, urokliwe, spacerowe molo oraz ciekawe szlaki turystyczne. 

Ta wyjątkowa lokalizacja czyni obiekt najlepszym wyborem na krótki pobyt biznesowy, dłuższy rodzinny wypoczynek, czy też obozy sportowe - nie tylko dla żeglarzy.

Pokoje:

Budynek stanowi bazę noclegową Harcerskiego Ośrodka Morskiego.

Znajduje się w nim 30 dwuosobowych, klimatyzowanych pokoi z bezpłatnym dostępem do Wi-Fi, a parter jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

 To konstrukcja modułowa i pasywna, czyli niezwykle energooszczędna. Powstał w ekspresowym tempie. Montaż domu z przygotowanych wcześniej modułów rozpoczął się 23 maja 2017r., a 25 maja 2017r. na terenie ośrodka stał już trójkondygnacyjny budynek. Ośrodek wyposażony jest w nowoczesny system grzewczy z zastosowaniem pomp ciepła i kolektorów słonecznych.

Pokoje posiadają pełen węzeł sanitarny oraz telewizor

Przydatne informacje:

- Internet
Bezpłatne Wi-Fi jest dostępne na terenie całego hotelu.

- Doba hotelowa

Zameldowanie od godziny godz. 15.00
Wymeldowanie do godz. 10.00

Odwiedziny możliwe od godziny 8:00 do 22:00
Karty od pokoi należy zdawać  bezpośrednio do recepcji.

- Całodobowa recepcja

- Możliwość płatności kartą

- Dzieci do lat 3 z rodzicami w pokoju nocleg bezpłatny

- Stołówka

Znajduje się na terenie Harcerskiego Ośrodka Morskiego serwująca pyszne domowe obiady w przystępnej cenie – możliwość zamówienia pełnego wyżywienia.

- Parking
Wjazd na parking znajduje się od ulicy Żeglarzy. Parking jest dodatkowo płatny 5 zł za dobę dla gości hotelowych, pozostali pierwsza godzina 5zł, każda kolejna 2zł.

- Polityka "bez dymu"
Hotel prowadzi politykę całkowitego zakazu palenia papierosów na terenie hotelu.

- Zwierzęta
Za zgodą obsługi hotelu, koszt pobytu zwierzęcia w Domu Żeglarza wynosi 20 zł za dobę, powyżej 3 dni 10zł za dobę, należy mieć aktualną książeczkę szczepień lub inny dokument potwierdzający stan zdrowia zwierzęcia.

- Komunikacja:

Dworzec Puck (1,0 km)
Dworzec autobusowy Puck (1,0 km)
Dworzec Gdynia (30,9 km)
Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy (45,2 km)

 

Warte poznania

Cytaty

„Stawianie żagli na jachcie podobne jest bardziej niż na innych statkach do rozwijania skrzydeł u ptaka: lekkość z jaką jacht się porusza, stanowi rozkosz dla oczu...”

J. Conrad

Pogoda

PUCK Pogoda

Polecamy

 • Regaty

  Regaty

 • HOM Puck

  Galeria zdjęć HOM Puck

 • ______________________________

  Wszystkie informacje zawarte na stronie internetowej Harcerskiego Ośrodka Morskiego, w tym w szczególności cenniki, oferty, oferty specjalne mają charakter ogólnej informacji handlowej, mającej przybliżyć Usługobiorcy działalność Harcerskiego Ośrodka Morskiego. Informacje te nie mogą być traktowane jako oferta w rozumieniu art. 66 § 1 polskiego Kodeksu cywilnego i jako takie nie są wiążące dla HOM Puck ZHP. Stanowią one jedynie zaproszenie do rokowań w rozumieniu art. 71 polskiego Kodeksu cywilnego.

  ______________________________

 • Baza wiedzy o żeglarstwie
 • Żeglarz jachtowy
 • Żeglarz jachtowy
 • Żeglarz jachtowy
 • Żeglarz jachtowy
 • Żeglarz jachtowy